جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

نشست توجیهی سرشماری نفوس و مسکن با حضور معاون فرماندار برگزار شد

   نشست توجیهی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی تکاب در خصوص سرشماری نفوس و مسکن سال 1395 با حضور معاون فرماندار تکاب برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تکاب، در این نشست معاون فرماندار تکاب با اشاره به اهمیت سرشماری نفوس و مسکن سال 1395 گفت: دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها نقش بسیار مهمی در برگزاری موفقیت آمیز سرشماری نفوس و مسکن سال 95 خواهند داشت و در این راستا همکاری با مأموران سرشماری امری ضروری است.

  عباسی افزود: دهیاران علاوه بر ایجاد زمینه‌های مناسب همکاری روستائیان با ستاد سرشماری نفوس و مسکن، اهالی روستاها را نسبت به اهمیت سرشماری آشنا نموده و آنان را به ثبت نام در سرشماری اینترنتی ترغیب نمایند.

  وی ادامه داد: سرشماری اینترنتی برای نخستین با در کشور انجام می‌شود که علاوه بر کاهش هزینه‌های سرشماری موجب ارتقای سطح کیفی این سرشماری خواهد شد.

  معاون فرماندار تصریح کرد: سرشماری دقیق و ارائه آمار صحیح از سوی خانوار‌ها برنامه‌ریزی مناسب و آینده‌ای روشن را برای کشور رقم خواهد شد.

   در ادامه این نشست همچنین اعضای ستاد سرشماری نفوس و مسکن به ارائه توضیحات لازم به دهیاران پرداخته و اقلام و پوسترهای مربوط به این سرشماری بین دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی توزیع شد.


  این مطلب تا کنون 39 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 11 مهر 1395
  منبع
  برچسب ها : سرشماری ,نفوس ,مسکن ,دهیاران ,معاون ,فرماندار ,سرشماری نفوس ,معاون فرماندار ,شوراهای اسلامی ,ستاد سرشماری ,سرشماری اینترنتی ,حضور معاون فرماند ,
  نشست توجیهی سرشماری نفوس و مسکن با حضور معاون فرماندار برگزار شد

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر